top of page
LES DIEUX  hair mask

LES DIEUX hair mask

Das Rating beträgt 0.0 von fünf Sternen, basierend auf Bewertungen.
45,00 € Standardpreis
22,50 €Sale-Preis

Kjo maskë flokësh ka një përzierje hidratuese dhe ushqyese të përbërësve natyralë që ndihmon në reduktimin e rënies së flokëve, riparon brishtësinë Flokët e prirur për t'u thyer dhe parandalojnë thinjat e parakohshme, lëndët ushqyese në maskë ndihmojnë në luftimin e kruajtjes së kokës dhe rikthimin e forcës dhe strukturës natyrale të flokëve

Si ta përdorim atë?

Pas shampos, aplikoni maskën dhe masazhojeni nga rrënja deri në fund. Prisni 5-10 minuta dhe shpëlajeni mirë

Para-shampo: Vendoseni në flokë të thatë ose të lagur, mbajeni për 30 minuta dhe më pas lajeni.

Gjatë natës: Vendoseni në flokë të thatë dhe mbajeni për gjithë natën, lajeni të nesërmen.

PERBERESIT:

Purified Water, Cetostearyl Alcohol, Glycerin (Vegetable

Derived),Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein (Gluten Free), Behentrimonium Chloride, Ethylene Glycol Monostearate, Moroccan Argan Oil, Sweet Almond Oil,Coconut Oil, Polyquaternium-7, Polyquaternium-73.Hydroxyethylcellulose, Shea Butter, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate and Hydrogenated Olive Oil, Red Onion Seed Oil Extract, Black Seed Oil, Tocophery| Acetate (Vitamin E), Lemon Essential Oil, Fragrance, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglyc-erin, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate & Citric Acid

Noch keine Bewertungen vorhandenJetzt die erste Bewertung abgeben.
bottom of page