top of page
Les Dieux passiflora hair oil

Les Dieux passiflora hair oil

Rating is 0.0 out of five stars based on reviews
€40,00 Regular Price
€20,00Sale Price

Vaji Les Dieux Passionflower Infused Hair Oil është i mbushur me lëndë ushqyese për flokët.I jep flokëve shkëlqim dhe butësi.Përbërësi kryesor është lule pasioni (lulja e orës) e cila rritet në kopshtin e familjes.

 

Përdorimi:

Vendosni 1-3 pika në pëllëmbën e dorës, masazhoni për të aktivizuar përbërësit dhe më pas aplikojeni në flokë të thatë ose të butë.

 

Përbërësit:

Dimethicone, Dimethiconol, Trisiloxane, Passiflora Incarnata vaj fara, mjaltë, Prunus Amygdalus Dulcis (vaj bajame e ëmbël) CococNucifers (vaj kokosi) Argania Spinosa Vaji i bërthamës, vaj avokado, Tricopheryl Acetate, Parfum Tampon (40 Fletë ekstrakt) 11) Vitamina E, Ci 26100 (E kuqe 17) Kumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

 

No Reviews YetShare your thoughts. Be the first to leave a review.
bottom of page